Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par "Distances līgumu" (MK noteikumi).

 • Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.
 • Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai, iegādājoties preci uz vietas, pretī saņemot darījuma kvīti.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.
 • Visus manā veikalā redzamos mākslas darbus var iegādāties arī uz vietas, manā darbnīcā, Jūrmalā! Zvaniet man: +371 29228846.
 • Piegāde tiek veikta ar Latvijas Pasta starpniecību.
 • Piegādes maksa ir ietverta mākslas darba cenā. 
 • Atsevišķos gadījumos, ir norādīts par piegādes izmaksu pievienošanu darba cenai.
 • Jūrmalā, Rīgā, 40 - 50 km rādiusā ap Rīgu, Jūrmalu - piegādi veicu personīgi, tieši Jums rokās!
 • ! Latvijā un ārpus Latvijas, daži mākslas darbi, izmēra, svara, rāmējuma dēļ (stikls) tiek sūtīti tikai ar DHL kurjerpastu. Šajā gadījumā, sūtīšanas izmaksas tiek aprēķinātas atsevišķi.
 • Ja Jūs vēlaties EXPRESS  piegādi, piegādes cena tiek aprēķināta atsevišķi, saskaņā ar DHL kurjerpasta izcenojumiem. Šajā gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mani!
 • Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

 • Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.